سرویس: دین و اندیشه 20:18 - چهارشنبه 09 جولای 2014

کتب روحانی منحرف این بار در نمایشگاه قرآن قم+تصاویر

نمایشگاه قرآن که چندروزی است در استان قم شروع به کار کرده است این بار شاهد حضور کتبی ازصادق شیرازی، روحانی منحرفی است که تلاش ها و فتواهای زیادی در جهت انحراف شیعه و اختلاف افکنی میان شیعه وسنی از خود به یادگار گذاشته است.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از دانا: این روزها در حالی دومین نمایشگاه قرآن و عترت در ساختمان ناشران قم در حال فعالیت است که در عین ناباوری شاهد عرضه پررنگ کتاب های صادق شیرازی از سوی غرفه داران این نمایشگاه هستیم که به نظر می آید با رسالت اصلی این نمایشگاه فاصله های زیادی دارد.

صادق شیرازی معروف به آخوند انگلیسی که رهبری جریان انحرافی را بر عهده دارد که علاوه بر رفتارو مواضع تند نسبت به انقلاب با فتوایای انحرافی باعث مخدوش شدن چهره شیعیان در جهان و اختلاف شیعه و سنی شده است،

البته نگاه باز و به اصطلاح آزاداندیشی مسئولان وزرات فرهنگ و ارشاد به همین جا ختم نمی شود به طوری که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز مشابه این اتفاق رخ داده بود و مرکزنشرفرقهانحرافیشیرازی حضور پر رنگ در آن داشت..

جای بسی تاسف است که در نمایشگاه قرآن آن هم در مرکز تشیع جهان اسلام چنین کتب منحرفی به معرض نمایش و عرضه در آیدو باعث تحکیم روند ورود کتب انحرافی به مراکز شیعه شوند.

a42dbe6a-dab1-403a-9d8b-88de41423800

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.