سرویس: غیر تولیدی » دریافتی ۱۱:۳۵ - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳

عصر امروز صورت می‌گیرد:

آغاز به کار نمایشگاه توانمندی مددجویان کمیته امداد در اصفهان

همزمان با چهارمین روز از ماه مبارک رمضان ، جشن رمضان و نمایشگاه توانمندی ها و عرضه محصولات طرح های اشتغال با عنوان « دست خدا » در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان آغاز بکار می کند.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان؛ رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی ها و عرضه محصولات طرح های اشتغال خانواده های تحت حمایت این کمیته گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی طرح های خودکفایی خانواده‌های تحت پوشش در آستانه ماه مبارک رمضان و از ۱۱ تا ۱۵ تیرماه مصادف با چهارم تا هشتم ماه رمضان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی صفهان واقع در جنب پل تاریخی شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: ۶۰ غرفه از طرح‌های اشتغال و عرضه محصولات خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در این نمایشگاه برپا می‌شود. رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع
رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان تصریح کرد: برپایی ۱۸ غرفه اطلاع‌رسانی فعالیت های کمیته امداد به همراه اجرای برنامه های هنری توسط هنرمندان اصفهانی از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه محصولات مددجویان نیز به فروش می‌رسد، ادامه داد: این نمایشگاه با حضور مجریان طرح های اشتغال همراه است و در حاشیه
برگزاری این نمایشگاه ثبت‌نام طرح اکرام ایتام و محسنین نیز انجام می‌شود.

شایان ذکر است مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۸ امروز با حضور مسوولان استانی برگزار می شود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.