سرویس: اجتماعی ۱۷:۱۵ - چهارشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۲

سردار جعفری در اصفهان

بسیجیان پاسداران واقعی شجره طیبه ی انقلاب اسلامی هستند

فرمانده کل سپاه با اشاره به توفیقات روز افزون بسیج گفت: امید است این رویکرد و اعتقاد به راه شهیدان روز به روز گسترده تر شود و ما شاهد امدادهای الهی در مورد این نظام مقدس باشیم.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از صاحب، سردار محمّد علی جعفری بعد از ظهر امروز درآیین افتتاح سوله ی چند منظوره ی ۹ دی در روستای زردنجان اصفهان گفت: عزت و اعتبار امروز جمهور اسلامی، امنیت بی نظیر در کشور و مرز های گسترده و پیشرفت های چشمگیر ما مدیون خون شهداست.انشاالله که همه ی ما با حضور در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب قدردان این  همه ایثارگری باشیم.

سردار جعفری با اشاره به نقش بسیج  گفت: توفیقاتی که نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف کسب کرده مدیون همین نگاه است که امیدواریم این نگاه در رویکرد مسئولان و مدیران روز به روز عمیق‌تر و وسیع‌تر گردد.

وی افزود: بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی است و بسیجیان پاسداران واقعی انقلاب هستند و راه بسیجی، تفکر، زیست و مجاهدت بسیجی همراه راه انقلاب اسلامی است که در عرصه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی کاربرد گسترده دارد.

فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: با حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب و پایداری  و استقامت خانواده ایثارگران و شهیدان، انقلاب اسلامی در وضعیت خوبی قرار دارد و امروز امنیت انقلاب اسلامی در اوج خود قرار دارد و این در حالی است که دشمنان ایران اسلامی برای مخدوش کردن امنیت و ایجاد مشکلات امنیتی برنامه‌ها و نقشه‌های شومی کشیدند که به لطف خدا در هیچ بخشی موفقیتی حاصل نکردند.

وی با توجه به  نواقصی که در بخش‌های فرهنگی و اقتصادی وجود دارد بیان داشت:  که این مشکلات با همت مسئولان و مردم در سال حماسه سیاسی برطرف خواهد شد، چرا که اکثریت مردم ما مسیر حمایت از اسلام و نظام اسلامی را انتخاب  و از ارزش‌های نظام دفاع می‌کنند.
جعفری گفت: فعالیت های گسترده ای  توسط سازمان بسیج در حال اجرا است که ساخت سوله های ورزشی و چند منظوره بخشی از آن محسوب می شودو این مهم در اصفهان به خوبی اجرا شده است، نیاز است همت کنیم و دست به دست هم دهیم تا کانون جوشان انقلاب اسلامی را گرم نگه داریم.
فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: باید بسترهای فرهنگی، سیاسی، ورزشی و اجتماعی بسیج را فراهم کنیم و برای این مهم همت همه جانبه لازم است تا برنامه‌های بسیج و پایگاه‌های فرهنگی بسیج به کانون‌های ترویج و توسعه فرهنگ بسیجی مبدل شود.

وی اظهار داشت: سازمان بسیج ساخت دو هزار سالن ورزشی را در دستور کار خود قرار داده که  احداث ۳۰۰ سالن ورزشی سهم سپاه اصفهان است.

گفتنی است در پایان مراسم گروههای فرهنگی ورزشی مالک اشتر از حوزه ی بسیج امام موسی کاظم(ع)به اجرای حرکات نمایشی  پرداختند.

DSC_1835 DSC_1834 DSC_1831 DSC_1830 DSC_1829 DSC_1824 DSC_1825 DSC_1826 DSC_1827 DSC_1828

 

3 نظر در مورد “بسیجیان پاسداران واقعی شجره طیبه ی انقلاب اسلامی هستند”

 1. همشهری گفت:

  خیلی برامون سعادت بود که سردار وارد روستای ما شد .
  باورمان نمی شد.

 2. مهری گفت:

  خیلی ناگهانی بود و من ناراحت که چرا نتونستیم آن طور که باید وشاید ازشون استقبال کنیم.
  ولی نشان دادند سردار مخلص مملکت هستند.

 3. محمد گفت:

  امروز زردنجان ما سعادت داشت که یاران امام وارد روستا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.