سرویس: تولیدی » گفتگوی تلفنی ۱۰:۴۷ - دوشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۳

دبیر فرهنگ عمومی کشور در گفتگو با اصفهان شرق:

نسخه ی ضعف فرهنگی اطراف اصفهان را در شورای فرهنگ عمومی استان بپیچیم

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: رسانه های محلی نقش مهمی در انتقال و طرح مساله نقاط ضعف فرهنگی اطراف اصفهان در جلسات شورای فرهنگ عمومی استان دارند و می بایست در این راه وارد شوند.

شاهمرادی دبیر فرهنگ عمومی کشور در حاشیه ی نشست خبری خود در ارشاد در گفتگوی اختصاصی با اصفهان شرق اظهار داشت: می بایست تلاش خود را در موثر بودن جلسات فرهنگ عمومی استان ها داشته باشیم و فرهنگ عمومی را نسبت به شهر اصفهان و اطراف شهر به کار بسته و با شناسایی نقاط ضعف مناطق اطراف شهرها و انتقال به جلسات استانی نسخه ی آن را در شورای فرهنگ عمومی بپیچیم.

وی در پاسخ به خبرنگار اصفهان شرق مبنی بر وسعت منطقه ی شرق اصفهان و دارا بودن ائمه جمعه در این مناطق، خاطر نشان کرد: حتی یک خبرنگار که به موضوعات منطقه ی خود واقف است می تواند با شرکت در جلسات شورا در شهر اصفهان، طرح مساله کند و نقاط قوت و ضعف شناسایی شده در منطقه را به گوش مسئولین و دبیر شورای فرهنگی برساند.

شاهمرادی تشکیل کار گروههای فرهنگی در شرق اصفهان را مفید خواند و گفت: قطعا کار گروههای فرهنگی در شرق اصفهان تاثیر بسزایی در فرهنگ عمومی دارد و رسانه ها خصوصا این پایگاه می توانند در انعکاس جریانات کار گروهها به دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان وارد عمل شوند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.