سرویس: تولیدی » گفتگوی تلفنی ۱۵:۳۰ - شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان:

حداکثر استفاده از پتانسیل جوانان شرق اصفهان خواهیم نمود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان گفت: می بایست از پتانسیل بالای نیروی انسانی ناحیه بسیج امام علی در شرق اصفهان استفاده بد تا بتوان در غنی سازی اوقات فراغت جوانان این مناطق گام برداشت.

حسین زیبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان در حاشیه مراسم افتتاح سالن چند منظوره اشکاوند و چوم در گفتگو با اصفهان شرق با اشاره به شروع اولیه این پروژه در سال 1390 اظهار داشت: این سالن در مساحت 1600 متر با اعتبار 550میلیون تومان به بهره برداری می رسد و این در حالی بود که در پایان سال 1391 قرار بود این سالن آماده شود ولی به لحاظ کمبود اعتبار با 2 سال افزایش زمان امروز با حضور مسئولین استان افتتاح می شود تا جوانان ورزش دوست این منطقه بتوانند استفاده لازم را از این مکان ببرند.

وی از افتتاح سالن چند منظوره منشیان در براآن شمالی خبر داد و افزود: این سالن در مساحت 1500متر مربع با اعتبار 580 میلیون تومان از سال 1390 آغاز و با توجه به کمبود اعتبار امروز با حضور دکتر کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس، فرماندار اصفهان و دکتر سلطان حسینی مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان به بهره برداری خواهد رسید.

زیبایی سالن های مذکور را از پروژه های ملی خواند و گفت: دو سالن ورزشی که امروز به بهره برداری می رسد از پروژه های ملی است که جز برنامه های افزایش سرانه ملی ورزش استان اصفهان می باشد.

وی از پتانسیل بالای نیروی انسانی ناحیه بسیج امام علی در شرق اصفهان نام برد و خطر نشان کرد: به گفته ی این ناحیه بالغ بر 50هزار عضو در شرق اصفهان عضو بسیج می باشند که می توان از این ظرفیت استفاده شود و طی تفاهم نامه ای که در آینده به امضا خواهد رسید بخش های مختلفی اعم از آموزش مربیان ورزشی، برگزاری همایش ها و برنامه های مختلفی که در پر کردن اوقات فراغت جوانان شرق اصفهان نقش داشته باشد را به اجرا بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.