سرویس: اخبار شهرستان 08:38 - پنجشنبه 09 دی 1400

در جلسه هماهنگی مطرح شد؛

بیش از ده ها برنامه در بزرگداشت روز 9 دی در شهرستان جرقویه

در آستانه روز نهم دی برگزاری جلسه جهت هماهنگی بزرگداشت روز نهم دی در شهر حسن آباد ستاد گرامیداشت روز نهم دی با حضور اعضای ستاد در بخشداری شهر حسن آباد تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق، در این جلسه ابتدا بخشدار جرقویه علیا ضمن گرامیداشت روز نهم دی مسئولین خواست تا در گرامیداشت این روز مهم اقدامات لازم را انجام دهند.

در ادامه حضار با ارائه نظرات خود مصوباتی را به تصویب رساندند و مقرر شد تا این مصوبات را در شهر و روستاها عملی کنند.

شعار محوری روز نهم دی تجلی وحدت قلبی و رمز عبور از فتنه و 9 دی به عنوان روز بصیرت و میثاق با ولایت به مردم معرفی شود.

تمام ادارات و ارگانها و نهادهای عمومی در موضوع نهم دی آذین بندی شود. از فضای مجازی و حقیقی به نحو شایسته برای بیان موضوعات مختلف از جمله: جایگاه رهبری در هدایت نظام و انقلاب و عبور از عوامل فتنه ها، رسالت خواص جامعه در روشنگری مردم، زمینه های شکل گیری و شناسایی عوامل فتنه ها ، ضرورت پیامدهای وحدت مردم حول محور ولایت، آگاهی بخشی در برابر توطئه های دشمن استفاده شود.

برگزاری جلسات بصیرتی و روشنگری برگزاری نمایشگاه، مسابقات و برنامه های متنوع و فرهنگی هنری و همچنین مراسم عزاداری ویژه ایام فاطمیه اهداء کمک های مومنانه نذر حاج قاسم و اهداء بسته های فرهنگی در شهر حسن آباد تجمعی در روز پنجشنبه از ساعت 15 ای 16 در گلستان شهدا با همکاری شهرداری و حوزه مقاومت بسیج 5 امام محمد باقر(ع) انجام شود و روستا ها نیز در روز 9 دی تجمعی در گلزار شهدا انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.