سرویس: غیر تولیدی ۱۵:۲۰ - پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

سهمیه مواد اولیه برای ذوب‌آهن اصفهان ضروری است

معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان در متافو گفت: درخواست ذوب‌آهن از مسؤولان مربوطه از جمله معاونت معدنی وزارت صمت این است که نیازهای مختلف این شرکت را همانند سایر شرکت‌های تولیدی و فولادی در زمینه مواد اولیه بسنجد و در تأمین و اختصاص مواداولیه برای این مجتمع عظیم صنعتی اقدام کند.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان، محمدجعفر صالحی در حاشیه نمایشگاه متافو اظهار کرد: ذوب‌آهن اصفهان تاکنون علی‌رغم مشکلاتی که در زمینه تأمین و اختصاص سهمیه مواد اولیه داشته، به تولید و صادرات خود با قدرت ادامه داده است.

معاون خرید ذوب‌آهن اصفهان در متافو افزود: درخواست ذوب‌آهن از مسؤولان مربوطه از جمله معاونت معدنی وزارت صمت این است که نیازهای مختلف این شرکت را همانند سایر شرکت‌های تولیدی و فولادی در زمینه مواد اولیه بسنجد و در تأمین و اختصاص مواداولیه برای این مجتمع عظیم صنعتی اقدام کند.

وی گفت: با توجه به تغییر رویکرد معاونت معدنی وزارت صمت، انتظار می‌رود در زمینه تأمین پایدار مواد اولیه ذوب‌آهن اصفهان که بر خلاف سایر واحدهای بزرگ تولیدکننده فولاد، از سهمیه مواد اولیه برخوردار نیست، اقدام لازم انجام گیرد.

صالحی افزود: با توجه به ظرفیت تولید فولاد در ذوب‌آهن و افزایش تولیدات آن، میزان مصرف مواد اولیه این شرکت به مقدار قابل توجهی افزایش می‌یابد که در این خصوص مساعدت وزارت صمت و همکاری معادن کشور برای ما اهمیت اساسی و حیاتی دارد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.