سرویس: اجتماعی ۰۸:۰۲ - جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹

ورود به اصفهان همچنان ممنوع است /جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار متخلفان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: برابر با ابلاغیه راهور ناجا ورود به اصفهان ممنوع است و با نارنجی شدن شهرستان اردستان ورود و خروج به این شهرستان نیز ممنوع است.

به گزارش اصفهان شرق؛ محمدرضا محمدی  با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد در استان اصفهان اظهار داشت: برابر با ابلاغیه راهور ناجا ورود به اصفهان ممنوع است و با نارنجی شدن شهرستان اردستان ورود و خروج به این شهرستان نیز ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به ابطال کلیه مجوزهای تردد به اصفهان افزود: تمامی مجوزهای صادر شده قبلی تمامی ارگان‌ها از جمله پلیس و فرمانداری‌ها از ۲۰ بهمن ماه اعتبار قانونی ندارند.

 وی با تأکید بر اینکه شهرستان‌های استان اصفهان نیز مجاز به ورود و تردد در کلان شهر اصفهان نیستند، گفت: درصورت لزوم افراد بیمار برای مراجعه به مراکز درمانی و احضارشوندگان مراجع قضایی با ارائه مدارک‌ مثبته، اجازه ورود داده خواهد شد.

محمدی با اشاره به اینکه محدودیت‌های شبانه از ساعت ۲۱ الی ۳ بامداد همچنان پابرجا است، خاطرنشان کرد: دوربین‌ها در سطح جاده‌ها فعال است و پلاک‌های غیربومی شامل سایر استان‌ها و شهرستان‌های استان درصورت رعایت نکردن ممنوعیت‌های تردد، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می‌شوند.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.