اصفهان شرق

کشف احتکار 235 تُن نهاده دامی در اصفهان

کدخبر: 210354
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ در ساعت ۱۰:۱۱

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود از احتکار مقدار زیادی نهاده دامی در انباری واقع در شهر اصفهان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و در بازدید از این انبار ۲۳۵ تُن انواع نهاده دامی که از مدت‌ها قبل نگهداری شده بودند را کشف کردند.

وی ارزش این مقدار نهاده دامی احتکاری را برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه مشخصات انبار مذکور در سامانه جامع انبارها ثبت نشده و همچنین موجودی آن نیز به سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام نشده بود، موضوع جرم احتکار کالا محرز و با اخذ دستور از مقام قضائی نسبت به پلمب آن اقدام شد.

هاشمی‌فر با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده به مرجع قضائی تحویل شد گفت: به افراد فرصت‌طلب و سودجویی که برای منفعت طلبی خود اقدام به احتکار کالاهای اساسی مردم کرده و مشکلات عدیده‌ای را برای مردم ایجاد می‌کنند، هشدار می‌دهیم که پلیس در اسرع وقت این افراد را شناسایی و تحویل قانون می‌دهد.

انتهای پیام/