سرویس: اخبار شهرستان 08:42 - دوشنبه 20 بهمن 1399

خبر خوش برای خواهران منطقه جرقویه علیا

به زودی در شهر حسن آباد حوزه  علمیه خواهران افتتاح خواهد شد

با پیگیری های شورای شهر حسن آباد، شورای امر به معروف و نهی از منکر جرقویه علیا، امام جمعه شهر محمد آباد به زودی حوزه علمیه خواهران در شهر حسن آباد فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش اصفهان شرق؛ در جلسه ای با حضور حجه الاسلام بهرامی رئیس حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، حجه الاسلام فراهینی رئیس حوزه علمیه خواهران خوراسگان ، حجه الاسلام فراهینی امام جمعه شهر محمد آباد، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد، رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکرو نماینده تبلیغات اسلامی بخش جرقویه علیا در محل شهرداری بعد از بحث و تبادل نظر مقرر شد تا به زودی محلی جهت فعالیت حوزه علمیه خواهران در شهر حسن آباد تعیین شود.

در ادامه رئیس حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در سخنانی با اشاره به هدف از تشکیل حوزه علمیه خواهران گفت:

هدف اصلی از تاسیس حوزه‌های علمیه خواهران توسعه دینداری در خانواده‌ها است

حجه الاسلام بهرامی در ادامه با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در راستای حضور بانوان در عرصه های علمی و اجتماعی بود، گفت: تحصیل در حوزه خواهران فرصتی برای رشد و شکوفایی استعدادهای بانوان در زمینه تبلیغ و پژوهش است.

در ادامه حجه الاسلام فراهینی امام جمعه شهر محمدآباد گفت: با توجه به اینکه تعداد ثبت نام کنندگان جهت تحصیل در حوزه علمیه در شهر حسن آباد بیشتر از مناطق دیگر بود تصمیم گرفته شد تا حوزه علمیه خواهران را در شهر حسن آباد راه اندازی کنیم و امیدواریم با کمک  و یاری خداوند و همکاری ارگان ها و نهاد های منطقه بتوان هر چه سریعتر این مرکز دینی را افتتاح کنیم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.