سرویس: غیر تولیدی ۱۲:۰۸ - شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹

نمایش نوستالژی های قدیم در گالری شهر

طرح‌های “همساده ها” با اشاره بر ساده زیستی گذشته و یادآوری نوستالژی قدیم روی ۳۰۰ گالری شهری قرار گرفت.

به گزارش اصفهان شرق؛ احمد رضایی رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: رویکرد تابلو‌هایی که در این دوره روی گالری‌های شهر نصب شده با گذشته متفاوت بوده و قرار است به صورت سریالی در معرض دید شهروندان قرار گیرد.

او  اظهار داشت: گرافیک تابلو‌هایی با عنوان “همساده ها” که اشاره به لهجه اصفهانی همسایه‌ها دارد با گرافیک‌های قبلی متفاوت بوده و به نحوی طراحی شده که هم از ساده، جدا و با رنگ دیگری نوشته شده است که نشان بر ساده زیستی گذشته و یادآوری نوستالژی قدیم در تصاویر دارد.
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان  با اشاره به اینکه پنج طرح در ۳۰۰ تابلوی شهری قرار گرفته، افزود: رفتار همسایه‌ها در دوران قدیم با یکدیگر در این طرح‌ها نشان داده شده است که به مواردی همچون با خبر بودن از یکدیگر، همدلی و مشکل گشایی اشاره دارد.
او  تصریح کرد: این تابلو‌های سریالی در دوره بعدی همسایه‌ها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد که در آن به روزگار امروز همسایه داری، فرهنگ آپارتمان نشینی اشاره خواهد داشت. علاقه‌مندان برای دریافت و دانلود طرح‌های تبلیغات شهری می‌توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.