سرویس: غیر تولیدی ۱۱:۰۰ - دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹

رئیس‌جمهور باید تابع و مجری قانون مصوب در مجلس باشد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به گمانم آقای رئیس‌جمهور جایگاه خود و جایگاه مجلس را فراموش کرده و نمی‌داند که مجلس دستور می‌دهد، قانون تصویب می‌کند و او باید آن را اجرا کند و باید مطیع قانون باشد.

به گزارش اصفهان شرق؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی در شاهین‌شهر اظهار کرد: آقای رئیس جمهور با تصویب قانون «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت» به‌عنوان یکی از حماسه‌های پیشرو و فعال  در مجلس مخالف است و نمی‌خواهد که این حماسه به نام مجلس تمام شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: به گمانم آقای رئیس‌جمهور جایگاه خود و جایگاه مجلس را فراموش کرده و نمی‌داند که مجلس دستور می‌دهد، قانون تصویب می‌کند و او باید آن را اجرا کند و باید مطیع قانون باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نتیجه عملکرد آقای روحانی در این چند سال به برجام ختم شده و حاصل محاسبه باخت برای کشورمان داشته است؛ اکنون نیز که مجلس یک ترمز در برابر باخت‌های مکرر دولت قرار داده است، به هر وسیله می‌خواهند که از این وضعیت خارج شوند.

وی درباره علت مخالفت دولت با طرح معیشتی مجلس اظهار داشت: بنده علت منطقی برای مخالفت دولت با طرح معیشتی مجلس پیدا نکردم، زمانی که این طرح در مجلس نهایی شد و شورای نگهبان نیز به آن ایرادی نگرفت، دولت عنوان کرد که دولت پیش‌بینی پرداخت مبلغ صد هزار تومان به مردم را کرده است، بنابراین دولت در تأمین منابع مالی مشکلی ندارد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.