سرویس: غیر تولیدی ۲۲:۱۹ - شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹

نمکی: موج سوم و سهمگین کرونا را مهار کردیم

وزیر بهداشت از مهار موج سوم کرونا در کشور خبر داد و گفت: با ادامه رویه موجود به سمت کاهش تعداد فوتی‌ها در کشور خواهیم رفت.

به گزارش اصفهان شرق؛ سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی قبل در بدو ورود به فرودگاه بیرجند از مهار موج سوم کرونا در کشور خبر داد و گفت: به لطف خداوند و همگرایی و همفکری که بین همه نیروهای نظام اتفاق افتاد و همراهی مردم، خوشبختانه ما امروز می‌‍ توانیم بگوییم که موج سوم سهمگین کرونا را مهار کردیم.

وی تصریح کرد: با ادامه این رویه به سمت کاهش تعداد فوتی‌ها در کشور خواهیم رفت و آینده بسیار روشنی را در مقابله با این ویروس خواهیم داشت.

براساس برنامه اعلام شده، دکتر نمکی فردا به‌صورت ویدئوکنفرانس ۶۴ پروژه «ره سلامت» را افتتاح و سپس در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان خراسان‌جنوبی شرکت می‌کند.

وزیر بهداشت در ادامه برنامه سفر به خراسان‌جنوبی با حضور در جلسه ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی آخرین وضعیت اقدامات پیش‌بینی شده برای کنترل و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا را بررسی خواهد کرد.

سرکشی از چند مرکز و طرح درمانی و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر بهداشت در خراسان‌جنوبی اعلام شده است.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.