سرویس: غیر تولیدی ۲۲:۱۰ - جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

برنامه مدرسه تلویزیونی در اولین روز هفته

جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه که فردا 15 آذر از طریق شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن پخش می‌شود، اعلام شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ کرونا همچنان در حال تاختن است و باید برای مقابله با آن، مراقبت‌های لازم را انجام داد؛ شست‌وشوی مداوم دست‌ها، رعایت فاصله اجتماعی و ماسک زدن، سه اقدامی است که مسؤولان حوزه سلامت بر آن تأکید دارند.

در چنین شرایطی، مدارس در مناطق مختلف با محدودیت‌های کرونایی مواجه است و آموزش ‌ها به صورت مجازی و تلویزیونی ادامه می‌یابد؛ برنامه‌های تلویزیونی تحت عنوان مدرسه تلویزیونی ایران از 3 شبکه آموزش، چهار و قرآن پخش می‌شود.

برنامه فردا 15 آذر دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه به شرح زیر است:

شبکه ‌آموزش:

ساعت ۷:۴۵ تا ۸ آموزش درس تربیت‌بدنی

فنی و حرفه ای و کاردانش:

ساعت ٨ تا ٨:٣٠ استاندارد نقاشی چهره – رشته چهره سازی – پایه ۱۱ -شاخه کاردانش

ساعت ٨:٣٠ تا ٩ ترسیم دیتیل‌های اجرایی ساختمان – رشته نقشه کشی ساختمان و معماری داخلی – پایه ۱۱و۱۲ – شاخه کاردانش

ساعت ۹ تا ۹:۳۰ آموزش اتوکد – رشته نقشه کشی ساختمان و معماری داخلی – پایه ۱۰ – شاخه کاردانش

ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۱۵ تعمیر بوستر ترمز- رشته مکانیک خودرو – پایه ۱۱ – شاخه فنی و حرفه ای

ساعت ۲۱:۱۵ تا ۲۱:۵۰ نصب و سرویس سیستم های اداری و صنعتی – پایه ۱۰ – رشته الکترونیک – شاخه فنی و حرفه ای

پایه ابتدایی:

ساعت ۱۰:۳۰ تا ١١ فارسی و نگارش پایه اول

ساعت ١١ تا ۱۱:۳۰ بازی و ریاضی پایه دوم

ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۰۰ علوم تجربی و تفکر پایه سوم

ساعت۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰ بازی و ریاضی پایه چهارم

ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ فارسی و نگارش پایه پنجم

ساعت۱۳:۰۰ تا ۱۳:۳۰ علوم تجربی و تفکر پایه ششم

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۵۰ آموزش نوآموزان پیش دبستانی

متوسطه اول:

ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۰۰ زبان انگلیسی – ( بخش آواها و حروف وشنیداری درس سوم ) پایه هفتم

ساعت۱۵:۰۰ تا ۱۵:۳۰ زبان انگلیسی – ( شنیداری درس سوم) پایه هشتم

ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ زبان انگلیسی -( گرامر درس دوم ) پایه نهم

دوره آموزش مجازی متوسطه:

ساعت ١۶ تا 16:30 رشد حرفه ای معلمان – درس پژوهی

متوسطه دوم:

ساعت ١۶:٣٠ تا ١٧ زیست شناسی ۳ – پایه ۱۲- رشته علوم تجربی

ساعت ١٧ تا ١٧:٣٠ زیست شناسی ۲ – پایه ۱۱- رشته علوم تجربی

ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۰۰ کارگاه کارآفرینی و تولید – پایه ۱۱ – مشترک تمامی رشته‌ها

ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۲۵ فیزیک ۲ – پایه ۱۱ – رشته تجربی

ساعت ۲۰:۲۵ تا ۲۰:۵۰ ریاضی ۳ – پایه ۱۱ -رشته تجربی

شبکه چهار:

ساعت ۷:۳۰ درس عربی زبان قرآن ۱ پایه ۱۰ رشته ادبیات و علوم انسانی

ساعت ۸ درس ریاضی آمار۱ پایه ۱۰ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم ومعارف اسلامی

ساعت ۸:۳۰ درس عربی زبان قرآن ۲ پایه ۱۱ ادبیات و علوم انسانی

ساعت۱۰:۱۵درس عربی زبان قرآن۳پایه۱۲رشته ادبیات و علوم انسانی .

ساعت۱۰:۴۵درس دین وزندگی۲پایه۱۱رشته ادبیات و علوم انسانی.

ساعت ۱۱:۱۵ درس عربی زبان قرآن۳ پایه ۱۲رشته ادبیات و علوم انسانی

ساعت ۱۱:۴۵ درس زبان خارجی۱ پایه ۱۰ مشترک تمام رشته‌ها

ساعت ۱۲:۱۵ درس فیزیک۳ پایه ۱۲ رشته ریاضی فیزیک

ساعت ۱۲:۴۵ درس حسابان ۱ پایه ۱۱رشته ریاضی فیزیک.

ساعت۱۳:۱۵درس فیزیک۳پایه۱۲رشته ریاضی فیزیک

شبکه قرآن و معارف اسلامی:

ساعت ۱۱ درس انس با قرآن کودکان پیش دبستانی

ساعت ۱۱:۳۰ درس آموزش قرآن اول دبستان

ساعت ۱۵ دین و زندگی ۳ پایه دوازدهم رشته علوم و معارف اسلامی

ساعت ۱۵:۳۰ آموزش قرآن پایه هفتم مقطع اول متوسطه

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.