اصفهان شرق

وکیل ترامپ: هر کس سلامت انتخابات را تایید کند باید به دار آویخته شود!

کدخبر: 206808
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ در ساعت ۱۱:۴۸

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از هافینگتون پست، وکیل ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ معتقد است هر کسی که سلامت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تائید کند، باید به دار آویخته شود.

جوزف دی ژنووا با یادآوری اظهارات کریس کربس، مدیر سابق آژانس امنیت سایبری آمریکا در خصوص سلامت انتخابات گفت: هر کسی که تصور کند این انتخابات سالم بود، از جمله کربس احمق که از ریاست اداره امنیت سایبری کنار گذاشته شد، باید به دار آویخته شود و سحرگاه بیرون آورده و به او شلیک شود.

رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ نیز عقیده‌ای مشابه موکل خود در خصوص تقلب در انتخابات را دارد و پیشتر مدعی دخالت عوامل وابسته به هوگو چاوز و نیکلاس مادورو، رهبران ونزوئلا در انتخابات سوم نوامبر شد.

مقام ارشد امنیت سایبری آمریکا که به دلیل رد نظریه‌های توطئه دونالد ترامپ در انتخابات برکنار شد، در مصاحبه‌ای بار دیگر بر عقیده خود مبنی بر اینکه انتخابات ۲۰۲۰ امن‌ترین انتخابات در تاریخ آمریکا است، پافشاری کرد و ادعای تقلب از سوی ترامپ را مضحک خواند.

تائید سلامت انتخابات سوم نوامبر از سوی کربس به مذاق ترامپ خوش نیامد و منجر به اخراج او از سمت خود شد. رئیس جمهور فعلی آمریکا که بازنده کارزار سوم نوامبر شده، به شدت بر ادعای اثبات نشده تقلب در انتخابات ریاست جمهوری متمرکز است.

انتهای پیام/