سرویس: غیر تولیدی ۰۹:۱۶ - یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹

«ماموستا قادری»، مدافع انقلاب و ولایت/ امام جمعه پاوه از افتخارات نظام است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پی اهانت‌های اخیر رسانه‌های ضد انقلاب به ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه، گفت: ایشان اهل سوء‌استفاده نیست و همواره مدافع انقلاب و ولایت و نگران معیشت و تامین زندگی مردم منطقه است و دشمنان این موضوع را تاب نمی‌آورند.

به گزارش اصفهان شرق؛ محمد رشیدی در پی اهانت‌های اخیر رسانه‌های ضد انقلاب به ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه، ضمن محکوم کردن این اقدام، اظهار داشت: ماموستا قادری از افتخارات منطقه اورامانات، مردم کرد و نظام جمهوری اسلامی هستند و ما همگی حامی و پشتیبان ایشان هستیم.

وی فرمایشات امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «هر جایی که مورد هدف دشمن قرار گرفتید بدانید که در مسیر درستی قرار دارید» را یادآور شد و گفت: ماموستا قادری نزدیک به چهل سال است که در حمایت از امام، رهبری و انقلاب در مسیر صحیح قدم برمی‌دارد و به همین دلیل مورد هجمه قرار گرفته‌ است.

نماینده  مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر انقلاب در سفر به پاوه بسیار از ایشان تجلیل کردند، ادامه داد: معظم له در زمان فوت فرزند ماموستا قادری پیام مستقیم تسلیت برای ایشان ارسال کردند.

وی، ماموستا قادری را یک انسان مخلص، بی‌ریا، مردمی و خدوم که تمام وجودش صرف اسلام، انقلاب و مردم است، توصیف کرد و گفت: ایشان اهل سوء‌استفاده نیست و همواره مدافع انقلاب و ولایت و نگران معیشت و تامین زندگی مردم منطقه است و دشمنان این موضوع را تاب نمی‌آورند.

رشیدی،  تصریح کرد: ماموستا قادری در لبیک به ندای رهبری در خصوص رزمایش کمک مومنانه، سر از پا نمی‌شناختند و با تمام توان در صدد یاری به مردم منطقه بودند.

وی در پایان، تصریح کرد: چنین انسانی شایسته تقدیر است با توجه به توهین‌های اخیر رسانه‌های بیگانه، ما باید به صورت مضاعف از ایشان تقدیر و تجلیل کنیم.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.