سرویس: دسته‌بندی نشده ۲۲:۳۵ - جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹

جریمه بیش از هزار خودرو در طرح ممنوعیت تردد‌ها

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جریمه بیش از هزار خودرو توسط دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی و مأموران پلیس در طرح ممنوعیت تردد‌ها خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ و به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا محمدی اظهار داشت: پلیس مصوبات ستاد مقابله با کرونا را اجرایی می‌کند و از شروع طرح ممنوعیت خروج خودرو با پلاک بومی از شهر اصفهان و ورود خودرو با پلاک غیربومی به این شهر بیش از هزار خودرو توسط دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی و مأموران پلیس جریمه شده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: تردد وانت‌بار، تاکسی و تاکسی‌های اینترنتی بعد از ساعت ۹ شب بلامانع است و دیگر خودروهای شخصی مورد اعمال قانون قرار می‌گیرند.

وی همچنین بیان داشت: همچنین مشاهده شده افرادی پلاک خودرو را که هویت خودرو است تغییر یا مخدوش می‌کنند که این عمل جرم است و افرادی که مرتکب آن شوند برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بار دیگر از همکاری و تعامل مردمی فهیم اصفهان با پلیس تقدیر کرد و اظهار داشت: با رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و کاهش ترددها می‌توانیم زنجیره اتصال این بیماری را قطع و به حافظان سلامت کمک کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.