سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۰۹:۱۰ - دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹

ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی تا 8 سال زیر سال ساخت در اصفهان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در راستای تدابیر پلیس راهور ناجا به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم، موتورسیکلت‌های رسوبی و توقیفی به مالکان و متصرفان تحویل داده می‌شوند.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا محمدی اظهار داشت: طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی و توقیفی تا ۸ سال زیر سال ساخت به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم اجرایی می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان افزود: این طرح از تاریخ ۱۷ آبان ماه به مدت ۲ ماه اجرایی می‌شود و مالکان، متصرفان و نمایندگان قانونی می‌توانند صرفا با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ نسبت به ترخیص اقدام کنند.

وی اظهار داشت: ارائه قبض رسید پارکینگ، پرداخت خلافی و هزینه‌های پارکینگ یا حمل، ارائه سند مالکیت (برگه سبز)، کارت شناسایی موتورسیکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسیکلت‌های فاقد پلاک الزامی است و و پرداخت خلافی بصورت اقساطی امکان‌پذیر است.

محمدی خاطرنشان کرد: طرح مذکور صرفا شامل موتورسیکلت‌هایی می‌شود که قبل از تاریخ 29 اسفند ماه سال 98 توقیف شده باشند و شامل دیگر موتورسیکلت‌ها نمی‌شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.