سرویس: غیر تولیدی ۱۶:۱۸ - چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹

بستری شدن ۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس درمراکز درمانی کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درشبانه روز گذشته ۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس درمراکز درمانی کاشان بستری شده‌اند.

به گزارش اصفهان شرق؛ سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۶۵ هزار و ۷۹۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۲۸۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

او گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۳۶ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۳۱ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۶ سال و حداقل سن بستری ۲۷ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان یک نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده که اهل آران و بیدگل با سن ۹۳ سال است.

او ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۳۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۲۴ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۵۷ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او توضیح داد: یک مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که مردی مرد ۶۵ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۳۵ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۵۲۱ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.