سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۶:۴۶ - چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

کمک مؤمنانه مردم خمینی‌شهر به ۸۰۰ دانش‎‌آموز نیازمند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خمینی‌شهر گفت: با توجه به بازگشایی مدارس تعداد ۸۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند در سطح شهرستان هدیه داده شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ محمد کریمیان اظهار داشت: پس از ابلاغ رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر شرکت همه آحاد مردم در رزمایش کمک مؤمنانه، در شهرستان خمینی‌شهر نیز این رزمایش در نیمه شعبان آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خمینی‌شهر افزود: در این رزمایش که از نیمه شعبان و تا پایان ماه مبارک رمضان صورت گرفت، در مرحله اول تعداد ۱۴ هزار بسته معیشتی به همت خیرین، هیئات مذهبی، حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج و با محوریت قرارگاه جهاد سازندگی سپاه خمینی‌شهر تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله دوم رزمایش در سه بازه زمانی انجام می‌شود، در حال حاضر در این مرحله تعداد ۲ هزار بسته معیشتی، تهیه و ۲۴ هزار پرس غذای گرم و ۲۲ هزار قرص نان بین نیازمندان توزیع شد.

کریمیان با اشاره به طرح مهر کریمانه افزود: در این طرح ۳۹ پک جهیزیه که ارزش هر کدام به ۳۴ میلیون می‌رسید به نوعروسان نیازمند اهدا شد و همزمان با عید سعید قربان تعداد ۱۵۰ رأس گوسفند قربانی و گوشت آن‌ها بین نیازمندان تقسیم شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خمینی‌شهر ادامه داد: در دهه اول محرم نیز ۷۰۰ عدد بن خرید کالا به ارزش ۱۴۰ میلیون تومان و تعداد ۹۰۰ بسته معیشتی با ارزش تقریبی ۱۸۰ میلیون تومان به افراد نیازمند تقدیم شد.

وی گفت: در ادامه این کمک‌های مؤمنانه، نیز با توجه به بازگشایی مدارس تعداد ۸۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند هدیه داده شد، مردم عزیز شهرستان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای مساعدت افراد نیاز به پایگاه‌های بسیج در محله‌های مختلف بپردازند و در این امر خداپسندانه شریک شوند.

فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.