سرویس: تولیدی 14:53 - جمعه 07 شهریور 1399

غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای کوهپایه؛

کوهپایه با پرچم سیاه عزاداری امام حسین(ع) به استقبال هفته دولت رفت/ تصاویر

همزمان با هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر مراسم با شکوهی همراه با غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر و پاک شهدا برگزار گردید.

به گزارش اصفهان شرق، همزمان با هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر مراسم باشکوهی با حضور بخشدار بخش کوهپایه و کلیه مسئولین ادارات و نهاد ها ائمه جمعه و جماعات فرماندهان حوزه مقاومت بسیج بسیجیان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان؛ همراه با غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر و پاک شهدا برگزار شد.
این جلسه که با ایام سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان عجین شده بود؛ با قرائت زیارت عاشورا و مداحی ذاکران اهل بیت اقامه عزا شد و در ادامه سخنرانان به سبک و سیره شهدای عزیز و گرانقدر دولت (شهید رجایی و باهنر)پرداختند.
در این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دشتی امام جمعه محترم شهر تودشک راز ماندگاری شهیدان و از جمله این دوشهید بزرگوار را ایمان، اخلاص روحیه خدمت گزاری و انس با مردم ساده زیستی و دوری از اشرافیت و عدم استفاده از مقام و منصب دنیا و کیسه ندوختن از بیت المال برای خود و اطرفیان دانستندودر پایان حاضرین با غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا ضمن تجدید میثاق با آرمان های امامین انقلاب متعهد شدند که خلق و خوی شهیدان را سرلوحه کار خودقرار دهند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.