سرویس: غیر تولیدی ۰۷:۳۸ - سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

امدادرسانی هلال‌احمر استان اصفهان به 44 حادثه در هفته گذشته

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 44 حادثه توسط نجاتگران این جمعیت در هفته گذشته خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان، داریوش کریمی با بیان اینکه هفته گذشته هفته‌ای نسبتاً کم حادثه در سطح استان داشتیم گفت: ۸۳ حادثه‌دیده در این مدت از خدمات امدادی هلال‌احمر استان بهره‌مند شده‌اند و حوادث جاده‌ای با ۱۹ حادثه دیده بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اصفهان با اشاره به اینکه در طول این مدت ۲ مورد عملیات رهاسازی توسط تیم‌های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: ۱۳۶ نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۴۶ تیم با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی  و ۳۹ دستگاه خودرو امدادی به امدادرسانی پرداختند.

وی در ادامه افزود: طی این زمان ۳۹  نفر از مصدومان حوادث به مراکز درمانی منتقل و ۱۰  نفر دیگر نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

کریمی در پایان به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال‌احمر استان اشاره و خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی ۱۹ حادثه جاده‌ای، ۹ حادثه شهری، ۷ حادثه صنعتی و کارگاهی، ۵ مورد خدمات حضوری و ۴ حادثه کوهستان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر استان پوشش داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.