سرویس: اجتماعی ۱۵:۴۰ - یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

بازگشایی متروی اصفهان از سه شنبه هفته جاری / الزام استفاده از ماسک برای مسافران

شهردار اصفهان از آغاز فعالیت دوباره متروی اصفهان از روز سه شنبه هفته جاری (13 خرداد) خبر داد و گفت: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی استفاده از ماسک برای مسافران الزامی است.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، قدرت‌اله نوروزی اظهار کرد: با مصوبه ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان، متروی اصفهان فعالیت مجدد خود را آغاز خواهد کرد.

شهردار اصفهان ادامه داد: در همین راستا در هفته گذشته جلسات مختلفی در شورای ترافیک و همچنین در سطح مدیران شهری برگزار و ابعاد مختلف بازگشایی مترو مورد بررسی قرار گرفت تا این اتفاق با درنظر گرفتن ابعاد مختلف به ویژه موارد مربوط به سلامت مردم، انجام شود.

وی افزود: در همین راستا، مترو اصفهان در راستای رفاه و سهولت شهروندان از صبح سه‌شنبه سیزدهم خردادماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله الزام استفاده از ماسک از سوی مسافران مترو، کار خود را آغاز خواهد کرد.

نوورزی با اشاره به اینکه جابجایی شهروندان از طریق مترو از ساعت ۶:۱۵ صبح تا ۲۱:۳۰ است، اظهار کرد: سرفاصله زمانی فعلا ۱۵ دقیقه خواهد بود و در صورت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط همشهریان و افزایش تقاضا، این فاصله در روزهای بعد به همان ۱۱ دقیقه باز خواهد گشت.

شهردار اصفهان اضافه کرد: از مدت‌ها پیش مقدمات اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو شامل برچسب‌گذاری‌ها و … انجام شده بود؛ اما بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا فعالیت متروی اصفهان متوقف بود که اکنون بنا بر تصمیم اتخاذ شده، مترو دوباره برای خدمت‌رسانی شهروندان فعالیت خود را از سرخواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.