سرویس: غیر تولیدی ۰۷:۲۷ - شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

حاجی دلیگانی: تغییر در مصوبه مربوط به بودجه ۹۹ را در مجلس یازدهم پیگیری می‌کنم

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تغییر در مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال 99 به هنگام ارسال متن مصوبه به شورای نگهبان را در مجلس یازدهم پیگیری خواهم کرد.

به گزارش اصفهان شرق؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: موضوع تغییر در مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال ۹۹ به هنگام ارسال به شورای نگهبان را در مجلس یازدهم پیگیری خواهم کرد.

وی افزود: برای این منظور طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۹ را مطرح خواهم کرد و موضوع از این طریق مورد پیگیری قرار خواهم داد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: این تغییر زمانی برای من محرز شد که متن نهایی مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد بودجه سال ۹۹ با متن ارسالی به شورای نگهبان در مورد این مصوبه را در کنار هم قرار دادم.

حاج دلیگانی خاطرنشان کرد: من این موضوع را در مجلس دهم مورد پیگیری قرار دادم و در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس دهم خواستار تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای بررسی این موضوع شدم اما پیگیری‌های و درخواست‌ من نتیجه‌ای نداشت و حتی یک بار هیأت رئیسه مجلس دهم به جای ارائه نتیجه کار به من نامه خودم را به من تحویل داد.

وی در پایان گفت: به هنگام ارسال مصوبه کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال ۹۹ به شورای نگهبان در بند «هـ»‌تبصره ۲۱  عبارت «غیر مستمر» حذف شده که این مسئله ابهامات زیادی در پرداخت حقوق ایجاد می‌کند و زمینه‌ساز پرداخت حقوق‌های نجومی است.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.