سرویس: دین و اندیشه ۱۰:۴۳ - سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

مدیرکل زندان های استان اصفهان اعلام کرد؛

آزادی ۱۹ زندانی در ۹ شب اول ماه رمضان

دیرکل زندان های استان اصفهان از آزادی ۱۹ زندانی در ۹ شب اول ماه رمضان خبر داد و گفت: با دستور مقام معظم رهبری مبلغ ۱۲میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال در قالب کارت هدیه به خانواده زندانیان نیازمند استان اصفهان اهدا شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ اسدالله گرجی زاده، اظهار کرد: در ۹ شب اول ماه رمضان ۱۹ زندانی با بدهی ۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان آزاد شدند.

وی گفت: یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان از بدهی این زندانیان توسط ستاد دیه، خیران و مردم پرداخت شده و مابقی بدهی به مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان گذشت شاکی بوده است.

مدیرکل زندان های استان اصفهان همچنین از کمک مؤمنانه مقام معظم رهبری به خانواده های زندانیان نیازمند استان اصفهان خبر داد و افزود: بنیاد مستضعفان در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مؤمنانه و به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر، کمک های نقدی به خانواده زندانیان در کشور اختصاص داد که خانواده های زندانیان نیازمند در استان اصفهان نیز  از این کمک مؤمنانه بهره مند شدند.

گرجی زاده به کمک های مردم و خیران در سال جاری به خانواده های زندانیان نیازمند اشاره و خاطرنشان کرد: بیش از ۵ هزار خانواده از این کمک مؤمنانه مقام معظم رهبری بهره مند که براساس تشخیص انجمن های حمایت و میزان نیازمندی خانواده ها مبالغ ۲۰۰، ۴۰۰ و۶۰۰ هزار تومان به آنها اهدا شد.

انتهای پیام

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.