سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۰:۲۷ - چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

در شورای آموزش وپرورش اصفهان مطرح شد:

مبارزه با اعتیاد به مدارس می‌رود

استاندار اصفهان گفت: در آخرین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدردر اصفهان مصوب شد که معلمان از آموزش های ویژه پیشگیری از اعتیاد برخوردار گردیده و آنها را به دانش آموزان نیز منتقل کنند.

به گزارش اصفهان شرق: رسول زرگرپور در نود وچهارمین شورای آموزش وپرورش اصفهان گفت: کارگروه مشترک آموزش وپرورش با شورای مبارزه با مواد مخدر اصفهان باید تشکیل شود.

وی ادامه داد:مطابق رویکردستاد مبارزه با مواد مخدر، از سال تحصیلی جدید شیوه اجتماعی مبارزه با مواد مخدر نیز وارد مدارس اصفهان می شود.

استاندار اصفهان در خواست کرد که در جلسه آینده این شورا موضوع اعتیاد در مدارس و پیشگیری از آن در دستور کار جلسه قرار بگیرد.

وی به بحث اعتیاد در دانشگاهها، کارگاهها وزندان اشاره کردوافزود: این مباحث به صورت جداگانه پیگیری می شود و با تشکیل کار گروه یاد شده،باید برنامه کاری سال تحصیلی جدید برای مهر ماه تدوین شود.

استاندار اصفهان نسبت با ابراز نگرانی نسبت به افزایش نرخ اعتیاد افزایش گفت:نرخ اعتیاد در زنان افزایش یافته ود رحال رشد است ودر مردان نیزسن اعتیاد کاهش یافته است.

وی در مورد رویکرد دولت برای مبارزه با مواد مخدر گفت:کنترل تقاضا،کنترل عرضه،آمزش وبازیابی معتادان از جمله مواردی است که در دستور کار دولت قرار گرفته است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.