سرویس: غیر تولیدی ۱۵:۳۳ - پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

فوت ۷ نفر در استان اصفهان به علت کرونا/ ۱۵ نفر با حال خوب ترخیص شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به غیر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، پاسخ به تست ۶۲۳ مورد از افراد مشکوک مشخص شده که از این تعداد جواب تست ۴۸۶ مورد منفی بوده و ۱۳۷ مورد مثبت ابتلا به این بیماری را در استان داشته‌ایم.

به گزارش اصفهان شرق؛ آرش نجمیمی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: به غیر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، پاسخ به تست ۶۲۳ مورد از افراد مشکوک مشخص شده که از این تعداد جواب تست ۴۸۶ مورد منفی بوده و ۱۳۷ مورد مثبت ابتلا به این بیماری را در استان داشته‌ایم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: از میان مبتلایان ۸۷ نفر مرد و ۵۵ نفر زن بودند و متاسفانه تست ۷ نفر از افراد فوت شده نیز مثبت بوده و تا کنون نیز ۱۵ نفر از افرادی که مبتلا بودند از بیمارستان ترخیص پیدا کردندو ۱۱۵ نفر هنوز در بیمارستان بستری هستند.

وی افزود: این بیماری در شهر اصفهان ۷۴ مورد، اردستان۶ مورد، خمینی‌شهر ۴ مورد، خوانسار ۳ مورد، سمیرم یک مورد، شاهین‌شهر ۳ مورد، شهرضا ۶ مورد، فلاورجان ۳ مورد، لنجان ۷ مورد، مبارکه ۴ مورد، نائین ۵ مورد، نجف‌آباد ۱۲ مورد و نطنز ۹ مورد از موارد قطعی ما را شامل می‌شوند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.