سرویس: غیر تولیدی ۱۵:۳۳ - پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

فوت 7 نفر در استان اصفهان به علت کرونا/ 15 نفر با حال خوب ترخیص شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به غیر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، پاسخ به تست 623 مورد از افراد مشکوک مشخص شده که از این تعداد جواب تست 486 مورد منفی بوده و 137 مورد مثبت ابتلا به این بیماری را در استان داشته‌ایم.

به گزارش اصفهان شرق؛ آرش نجمیمی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: به غیر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، پاسخ به تست 623 مورد از افراد مشکوک مشخص شده که از این تعداد جواب تست 486 مورد منفی بوده و 137 مورد مثبت ابتلا به این بیماری را در استان داشته‌ایم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: از میان مبتلایان 87 نفر مرد و 55 نفر زن بودند و متاسفانه تست 7 نفر از افراد فوت شده نیز مثبت بوده و تا کنون نیز 15 نفر از افرادی که مبتلا بودند از بیمارستان ترخیص پیدا کردندو 115 نفر هنوز در بیمارستان بستری هستند.

وی افزود: این بیماری در شهر اصفهان 74 مورد، اردستان6 مورد، خمینی‌شهر 4 مورد، خوانسار 3 مورد، سمیرم یک مورد، شاهین‌شهر 3 مورد، شهرضا 6 مورد، فلاورجان 3 مورد، لنجان 7 مورد، مبارکه 4 مورد، نائین 5 مورد، نجف‌آباد 12 مورد و نطنز 9 مورد از موارد قطعی ما را شامل می‌شوند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.