سرویس: سیاسی ۰۸:۰۳ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

دعوت اعضای خبرگان رهبری از مردم اصفهان برای راهپیمایی 22 بهمن

مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای از مردم ولایت‌مدار این استان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.

به گزارش اصفهان شرق؛ حضرات آیات طباطبایی‌نژاد، مهدوی، مقتدایی، نمازی و عبداللهی از اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای از مردم ولایت‌مدار و شهید پرور استان اصفهان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.

در ابتدای این بیانیه آمده است: در یوم الله 22 بهمن 57 بساط ظلم و استبداد نظام پوسیده 2500 ساله با حضور آگاهانه و رضایتمدارانه ملت شریف ایران با رهبری امام خمینی برچیده شد. تداوم این حضور شجاعانه همراه با مقاومت و پایبندی به ارزش‌های انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی را با اقتدار و عزت و ایستادگی در برابر انواع توطئه‌های اقتصادی، فرهنگی و نظامی به 41 سالگی رسانید اما یوم‌الله 22 بهمن امسال همراه شد با ایام شهادت سالار بزرگ و سرباز انقلاب، حاج قاسم سلیمانی که خود انقلاب دیگری را رقم زد و عشق و شور و حماسه ایرانیان و بسیاری از آزادی‌خواهان جهان را به همراه داشت.

در این بیانیه تصریح شده است: در ادامه با یکپارچگی ملت مسلمان و غریو موشک‌های آفندی، بزرگترین پایگا‌ه‌های تروریستی آمریکا در عین الاسد مورد هدف قرار گرفت و باز هم دست قدرت بی‌انتهای الهی ظاهر شد و یوم‌الله دیگری را رقم زد و شگفتی جهانیان را از این همه صلابت و شجاعت برانگیخت.

مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در پایان تأکید کرده است: نمایندگان استان اصفهان در خبرگان رهبری ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و تجدید بیعت با رهبر کبیر انقلاب و ولی ­امر مسلمین و شهدای انقلاب به ویژه سردار دلها و سرباز انقلاب حاج قاسم سلیمانی اعلام می‌دارد که مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان اصفهان، امسال نیز همراه با ملت انقلابی سراسر کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و بعد از آن نیز با حضور فعالانه و هوشیارانه در پای صندوق‌­های رأی بار دیگر صبر، شکر، ایمان بالله و کفر به طاغوت را  به نمایش می‌­گذراند و پیام قاطع و کوبنده خود را به مستکبران جهانی و اغواگران غربگرا خواهند داد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.