سرویس: اجتماعی 19:08 - شنبه 08 فوریه 2020

رئیس پلیس فتای اصفهان:

هشدار جدی پلیس فتا به متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا استان در آستانه نزدیکی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: تبلیغات پیش از موعد، تخریب و تنش آفرینی انتخاباتی در فضای مجازی بر خلاف قانون و از مصادیق مجرمانه است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سید مصطفی مرتضوی بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و افزایش فعالیت و کاندیداها و طرفداران آن ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، نباید برخی تصور کنند که در فضای مجازی هر کاری در جهت تخریب افراد می توانند انجام دهند و پلیس فتا با متخلفان برخورد قانونی خواهد کرد.

وی عنوان داشت: گاهی در فضای مجازی مطالبی در خصوص تخریب افراد و شایعه پراکنی صورت می گیرد که در شان فرهنگی مردم نیست و پلیس با رصد پیوسته فضای مجازی با هر نوع تخلفی به شدت برخورد می کند تا زمینه فعالیت مجرمان از بین برود.

این مقام انتظامی ادامه داد: لزوم رعایت اخلاق و حفظ شان و منزلت و آبروی افراد در هر مکانی به ویژه در فضای مجازی بسیار مهم است که متاسفانه این موضوع در برخی تبلیغات انتخاباتی چندان مد نظر قرار نمی گیرد و متخلفان به راحتی مطالب کذب را منتشر می کنند.

رئیس پلیس فتای اصفهان در پایان تاکید کرد: پلیس فتا به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می توانند تخلفات صورت گرفته در خصوص انتخابات را با مراجعه حضوری و همچنین استفاده از سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت های سایبری لینک ثبت گزارش های مردمی با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.