سرویس: غیر تولیدی ۰۸:۳۰ - یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

سالک: مردم مراقب دوقطبی سازی سیاسیون ورشکسته باشند

نماینده اصفهان در مجلس بر لزوم وحدت هر چه‌ بیشتر بین نیروهای انقلاب تأکید کرد و گفت: سیاسیون ورشکسته نباید با حمله به شورای نگهبان در جامعه دوقطبی کاذب ایجاد کنند.

به گزارش اصفهان شرق؛ حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس یازدهم و لزوم حفظ وحدت و انسجام بین نیروهای انقلاب اظهار داشت: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌‌گذرد و تقریبا ما هر سال یک انتخابات داشته‌ایم.

وی افزود: تکیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم است لذا حضور پرشور و باشکوه مردم پای صندوق‌های رأی در ۲ اسفند ۱۳۹۸ مطمئناً منجر به خنثی شدن توطئه‌های دشمنان خواهد شد؛ لذا اهمیت انتخابات و حمایت مردم از نظام را باید مردم بیش از پیش درک کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: ملت عزیز ایران باید با بصیرت کامل و با آشنایی لازم نسبت به نامزدهای انتخابات و تاکید ویژه بر حفظ اصل نظام و ولایت باید پرقدرت پای صندوق انتخابات بیایند.

سالک اظهار داشت: عده‌ایی از سیاسیونی که ورشکسته هستند می‌کوشند در جامعه دو قطبی ایجاد کنند به طوری که از یک طرف خود را دلسوز مردم و دعوت کننده به حضور و وحدت معرفی می‌کنند و از طرفی مطالبی را از قبیل رفراندوم مطرح می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما دغدغه زندگی، معیشت، اقتصاد و اشتغال داشته و ناراحتند ولی باید برای حمایت مجدد از نظام در انتخابات پرشور حاضر شوند.

سالک گفت: سیاسیون ورشکسته نباید به شورای نگهبان حمله کرده و در جامعه دوقطبی کاذب ایجاد کنند لذا مردم باید با بصیرت لازم این تفرقه افکنی‌ها را خنثی کنند و باید کاری کنند که انتخابات اسفند بسیار پرشور و با شعور بوده و پاسخ محکمی به یاوه‌گویان داخلی و خارجی باشد.

وی درباره دوقطبی سازی طرف مقابل به منظور یأس و ناامیدی در جامعه و واکنش نیروهای انقلاب، عنوان کرد: تنها راهبرد این قضیه توجه به فرمایشات عمیق، دقیق و مناسب مقام معظم رهبری است که در شرایط زمانی و مکانی خاص مطرح می‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: چشم و توجه و عنایت مردم و انقلابیون باید به فرمایشات مقام معظم رهبری باشد چرا که تنها جریان راهبردی در صحنه فرمایشات ولی فقیه است و مطمئناً هدایت‌های معظم‌له در جریان انتخابات ۹۸ موجب ناامیدی و مایوس‌تر شدن دشمنان داخلی و خارجی خواهد شد.

وی اظهار داشت: مردم و جوانان امید زیادی به گام دوم‌ انقلاب دارند و در همین راستا باید مجلس انقلابی شکل بگیرد ضمن اینکه باید انقلابیون و نیروهای ارزشی و حزب‌اللهی به این موضوع توجه کنند و حتی آنهایی که ملی هم فکر می‌کنند هم توجه ویژه‌ای به فرمایشات مقام معظم رهبری دارند.

سالک بر لزوم وحدت هر چه‌ بیشتر بین نیروهای انقلاب تأکید کرد و گفت: نیروهای انقلابی نباید در شرایط فعلی یکدیگر را حذف کنند بلکه سیاست اصلی باید بر جذب قلوب، وحدت کلمه حول محور ولایت باشد.

انتهای پیام/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.