سرویس: اجتماعی 11:11 - شنبه 01 فوریه 2020

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در اصفهان

 فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ” محمدرضا خدادوست” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۷ اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر تخلیه کالای قاچاق و وجود خودروهای حامل آن در یک منزل مسکونی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی قضائی به این محل اعزام و ۳ دستگاه خودرو در حال تخلیه لوازم خانگی را توقیف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از حیاط منزل۱۰۴ کارتن لوازم خانگی شامل قهوه ساز، قابلمه های تفلون، فلاکس، قابلمه استیل، کاسه های چینی، کارد و چنگال، قهوه جوش و انبر سالاد گیر که همگی فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی بودند کشف شد.

سرهنگ خدادوست با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۵ میلیارد ریال اعلام شده گفت: در این رابطه ۶ متهم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با اشاره به این موضوع که مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور است، به مردم توصیه کرد: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان در مبارزه با قاچاق کالا با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخبار در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.#

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.