سرویس: اجتماعی ۱۲:۱۲ - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند ماه

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاری با یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان اسفندماه تغییر یافته است.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “مهردادپناه پوریان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مشمولان فارغ التحصیل مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال جاری هستند،می بایست روز یکشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری ،در محل و ساعتی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح تعیین شده حضور یابند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاری با یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،سازمان وظیفه عمومی ناجا به منظور حضور پرشور جوانان در انتخابات، تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان را از یکم به چهارم اسفندماه تغییر داده است.

معاون وظیفه عمومی اصفهان تاکید کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره۰۹۶۴۸۰و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانیsarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.