سرویس: اجتماعی ۱۲:۱۲ - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

تغيير تاريخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامي اسفند ماه

معاون وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي استان گفت: با توجه به همزماني تاريخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاري با يازدهمين دوره انتخابات نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ، تاريخ اعزام به خدمت اين دسته از مشمولان اسفندماه تغيير یافته است.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “مهردادپناه پوريان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مشمولان فارغ التحصيل مدارک تحصيلي ليسانس و بالاتر که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ اسفند ماه سال جاري هستند،مي بايست روز يکشنبه چهارم اسفند ماه سال جاري ،در محل و ساعتي که در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح تعيين شده حضور يابند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به همزماني تاريخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاري با يازدهمين دوره انتخابات نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ،سازمان وظيفه عمومي ناجا به منظور حضور پرشور جوانان در انتخابات، تاريخ اعزام به خدمت اين دسته از مشمولان را از يکم به چهارم اسفندماه تغيير داده است.

معاون وظیفه عمومی اصفهان تاکید کرد: متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گويا به شماره096480و يا کانال سازمان درپيام رسان سروش به نشانيsarbazvazifeh@ از آخرين اخبار مربوطه مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.