سرویس: اجتماعی 15:15 - پنج‌شنبه 30 ژانویه 2020

دستگیری سارق منزل در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک سارق منزل در عملیات ویژه و ضربتی کارآگاهان این پلیس خبر داد و گفت: با اعتراف صریح این متهم چندین فقره  سرقت منزل در شهر اصفهان کشف شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “حسین ترکیان ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان ساکن در منطقه جنوب شهر اصفهان مبنی بر سرقت از منزل وی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز کرده و با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی موفق به شناسایی هویت یک سارق سابقه دار که در این سرقت  دست داشت شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: با شناسایی متهم ماموران، وی را در یک عملیات ضربتی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند که وی پس از دستگیری در مواجهه با مستندات پلیس ضمن اقرار به دست داشتن در سرقت مذکور به چندین فقره سرقت منزل دیگر در منطقه جنوب شهر اصفهان نیز اعتراف کرد.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: سارق دستگیر شده پس از تکمیل پرونده و برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: به شهروندان توصیه می کنیم برای جلوگیری از سرقت، منازل خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز  و از نگهداری وجوه نقد ، زیورآلات و طلا در منزل خودداری و آنها را صندوق امانات بانک ها بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.