سرویس: اجتماعی ۱۵:۱۵ - پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

دستگیری سارق منزل در اصفهان

رئيس پليس آگاهي استان از دستگيري يک سارق منزل در عملیات ویژه و ضربتی کارآگاهان این پلیس خبر داد و گفت: با اعتراف صریح این متهم چندین فقره  سرقت منزل در شهر اصفهان کشف شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “حسين ترکيان ” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در پي شكايت يکي از شهروندان ساکن در منطقه جنوب شهر اصفهان مبني بر سرقت از منزل وی، بررسي موضوع در دستور كار کارآگاهان پليس آگاهي فرماندهي انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وي افزود: كارآگاهان تحقيقات خود را دراين زمينه آغاز کرده و با انجام يك سري اقدامات علمی و تخصصي موفق به شناسايي هویت يک سارق سابقه دار که در اين سرقت  دست داشت شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: با شناسایی متهم ماموران، وی را در یک عملیات ضربتی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند که وی پس از دستگیری در مواجهه با مستندات پليس ضمن اقرار به دست داشتن در سرقت مذکور به چندین فقره سرقت منزل دیگر در منطقه جنوب شهر اصفهان نیز اعتراف کرد.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: سارق دستگير شده پس از تکميل پرونده و براي اقدامات قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.

رئيس پليس آگاهي استان اصفهان اظهار داشت: به شهروندان توصیه می کنیم برای جلوگیری از سرقت، منازل خود را به تجهيزات ايمني پيشگيري از سرقت مجهز  و از نگهداري وجوه نقد ، زيورآلات و طلا در منزل خودداري و آنها را صندوق امانات بانک ها بسپاريد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.