سرویس: اجتماعی ۱۶:۲۴ - چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

دستگیری سارق سابقه دار منزل در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک سارق سابقه دار منزل و اعتراف وی به چندین فقره سرقت با اقدامات علمی کارآگاهان این پلیس خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “حسین ترکیان ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در منطقه غرب شهر اصفهان، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز کرده و با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی موفق هویت فرد سابقه داری که اقدام به این سرقت ها می کرد را شناسایی کنند.

سرهنگ ترکیان اظهار داشت: کارآگاهان پس از بدست آوردن اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند که وی پس از روبرو شدن  با مدارک و مستندات پلیس به چندین فقره سرقت منزل در منطقه غرب شهر اصفهان اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم برای اینکه فرصت جرم را از سارقان بگیرند بهتر است با صرف هزینه ای،  منازل خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کرده و همچنین سفارش می کنیم از نگهداری وجوه نقد ، زیورآلات و طلاجات  در منزل خودداری و آنها را به صندوق امانات بانک ها بسپارند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.