سرویس: اجتماعی ۱۰:۲۲ - چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

پلمپ ۲۵ قهوه سرای متخلف در اصفهان

 رئیس پلیس امنیت عمومی استان با اشاره به اجرای طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی قهوه سرا در شهر اصفهان از پلمپ ۲۵ نمونه از این واحدها به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد حسن اسماعیلی”  در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی ، طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی قهوه سراها توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در شهر اصفهان به اجرا گذاشته شد.

وی اظهار داشت : در همین راستا ماموران از ۱۷۶ واحد صنفی بازدید کردند که در نهایت تعداد ۲۵ واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه متخلف شناخته شده و با حکم مقام قضائی نسبت به پلمپ آن ها اقدام شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: همچنین در این طرح  ۳۳ اخطاریه پلمپ نیز صادر و از متصدیان ۵۸ واحد صنفی دیگر تعهد اخذ شد.

سرهنگ اسماعیلی گفت: این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، به صورت مداوم و مستمر ادامه دارد و از عموم شهروندان نیز می خواهیم،  در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.