سرویس: اجتماعی ۱۷:۱۸ - یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

اجرای طرح ساماندهی و سالم سازی پارک ناژوان اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح ساماندهی پارک ناژوان خبر داد وافزود: اجرای این طرح ها در سرلوحه و دستور کار قرار دارد و هدف پلیس از اجرای این طرح ها ثبات امنیت و رضایتمندی شهروندان و برخورد قاطع با مجرمان می باشد .

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “محمدرضا خدادوست” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: روز گذشته طرح ساماندهی پارک ناژوان با حضور عوامل تخصصی این فرماندهی ،یگان امداد و پلیس راهور به اجرا گذاشته شد.

وی پیشگیری از وقوع ناهنجاری‌های اجتماعی به ویژه مظاهر علنی فساد، بدپوششی و آلودگی صوتی را از مصادیق ناهنجاری‌های اخلاقی عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه رسالت پلیس برخورد با هنجارشکنان و ایجاد امنیت مطلوب در جامعه است ،در اجرای این طرح با روان سازی ترافیک خیابان باغ فردوس، ورودی های اصلی پارک ناژوان ، صنوف متخلف اعمال منافی عفت مانند کشف حجاب ، خودروهای متخلف و هنجارشکن و آتش زدن های بی مورد پارک تفریحی ناژوان برخورد شد.

خدادوست ادامه داد: از نتایج اجرای این طرح توقیف ۳ دستگاه خودرو متخلف ، ۵ مورد تذکر لسانی، چند مورد تعهد کتبی و تذکر و صدور ۴۰ قبض جریمه بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به استمرار این طرح افزود: نیروی انتظامی طبق وظیفه ذاتی خود برای تامین امنیت وآرامش شهروندان تمام تلاش خود را به کار می گیرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را ازطریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.