سرویس: اجتماعی ۱۵:۵۰ - یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

۷ واحد صنفی نت سرای متخلف در اصفهان پلمپ شدند

 رئیس پلیس امنیت عمومی استان از پلمپ ۷ واحد صنفی نت سرای متخلف در راستای اجرای طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی نت سرا و کافی نت ها در شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “محمد حسن اسماعیلی” در تشریح این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی نت سراها و کافی نت ها را در شهر اصفهان به اجرا گذاشتند.

وی اظهار داشت: ماموران در این طرح از ۲۶۵ واحد صنفی بازدید کردند که در نهایت تعداد ۷ واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه متخلف شناخته شده و با حکم مقام قضائی نسبت به پلمپ و جلوگیری از ادامه فعالیت آن ها اقدام شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از صدور اخطاریه پلمپ برای ۴۳ واحد صنفی دیگر خبر داد و گفت: در همین رابطه از متصدیان ۵۴ واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد که در صورت عدم اجرای موارد مربوطه در موعد مقرر با آنان برابر قانون برخورد خواهد شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی، به صورت مستمر در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار دارد و از عموم شهروندان نیز می خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی متصدیان واحدهای صنفی، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی به کارشناسان ما اطلاع دهند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.