سرویس: اجتماعی ۱۱:۴۶ - یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی با ۵۳ فقره سرقت در ” کاشان “

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری اعضای باند۳ نفره سارقان اماکن خصوصی و اعتراف آنان به ۵۳ فقره سرقت در عملیات ویژه ماموران این فرماندهی خبر داد .

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “علی قربانی”  با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام وقوع چندین فقره سرقت از منازل نیمه ساز و باغ های حاشیه ای شهر کاشان ، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کاشان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات خود دریافتند سارقان با شناسایی منازل نیمه ساز و باغات و اطلاع از خالی بودن آن ها ، اقدام به سرقت اموال درون آن ها کردند اظهار داشت: ماموران با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند هویت ۳ نفر از کسانی که در این سرقت ها دست داشتند را به دست آورده و طی هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی متهمان رادر مخفیگاهشان دستگیر کردند .

سرهنگ ” قربانی ” تصریح کرد : سارقان که در ابتدا منکر هرگونه سرقتی بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات ماموران ، به بزه ارتکابی خود اعتراف کرده و به ۴۹ فقره سرقت از منازل نیمه ساز و ۴ فقره سرقت سیم برق در سطح شهر کاشان اقرار کردند.

وی  با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهان مقادیر زیادی لوازم سرقتی منزل کشف و ضبط شده است اظهار داشت: با اقرار صریح متهمان پرونده تشکیل و دستگیر شدگان جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند .

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان در پایان خاطرنشان کرد : به شهروندان توصیه می کنیم برای پیشگیری از سرقت اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کرده و حتما نگهبانان مطمئن و قابل اعتماد را بکارگیری و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند .

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.