سرویس: غیر تولیدی ۱۵:۱۹ - شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸

۵۱ فروشگاه پوشاک مردانه و زنانه متخلف در اصفهان پلمب شد

رئیس پلیس امنیت اصفهان با اشاره به برخورد قاطع و قانونی با واحدهایی که اقدام به فروش لباس‌های نامتعارف می‌کنند، از پلمب ۵۱ واحد صنفی متخلف در پی اجرای طرح بازدید و کنترل واحدهای صنفی فروش پوشاک مردانه و زنانه در شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با واحدهایی که اقدام به فروش لباس‌های نامتعارف می‌کنند، طرح ویژه بازدید و کنترل واحدهای صنفی فروش پوشاک مردانه و زنانه توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در شهر اصفهان به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح ماموران از 694 واحد صنفی بازدید کردند که در پایان تعداد 51 واحد صنفی متخلف شناسایی و با دستور مقام قضائی نسبت به پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت آنان اقدام شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از صدور اخطاریه پلمب برای 77 واحد صنفی دیگر خبر داد و اظهار داشت: از متصدیان 110 واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد که در صورت عدم رعایت موارد مربوطه در موعد تعیین شده با آنان نیز برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی نداشتن پروانه کسب، عدم رعایت موازین اخلاقی، بدپوششی متصدیان فروش، فروش لباس‌های نامتعارف و وضع نامناسب مانکن‌ها و نامناسب بودن اتاق پرو را برخی از تخلفات در حوزه واحدهای صنفی پوشاک عنوان کرد و گفت: این گونه برنامه‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس به طور مداوم و مستمر در دستور کار ماموران است و از عموم شهروندان نیز می‌خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.