اصفهان شرق

دستگیری اعضای باند سرقت از اماکن خصوصی در کاشان

کدخبر: 192100
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ در ساعت ۱۰:۴۲

به گزارش اصفهان شرق؛ علی قربانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه  در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل نیمه ساز و باغ های حاشیه‌ای در شهر کاشان، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت، اظهار داشت: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که سارقان با شناسایی منازل نیمه‌ساز و باغات و اطمینان از خالی بودن آن‌ها، اقدام به سرقت اموال می‌کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان گفت: ماموران کلانتری ۱۳ علوی کاشان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۳ نفر از سارقان شدند و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات ماموران تاکنون به ۴۹ فقره سرقت از منازل نیمه ساز و ۴ مورد سرقت سیم برق در شهر کاشان  اعتراف کرده‌اند.

قربانی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر زیادی لوازم سرقتی منزل کشف شد، اظهار کرد: پس از تشکیل پرونده، متهمان جهت سیر مراحل قانونی به همراه اموال سرقتی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان در پایان خاطر نشان کرد: اماکن خصوصی خود و باغ های حاشیه شهر و منازل نیمه ساز را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنید و حتما نگهبان‌های مطمئن و قابل اعتماد را به کارگیری کنید و هر گونه موضوع مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

انتهای پیام/