سرویس: اجتماعی ۱۱:۱۱ - چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸

تصادف ۳ خودرو با ۲کشته و یک مجروح در اصفهان

رئیس پلیس راه استان از تصادف ۳ خودروی برلیانس ،وانت مزدا و کامیون بنزبا یکدیگر وفوت ۲ نفر و مجروح شدن فرد دیگری خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “حسین پورقیصری” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اعلام یک مورد تصادف یک دستگاه سواری برلیانس با وانت مزدا و کامیون بنز در محور “کاشان-قم” بلافاصله ماموران پلیس راه به همراه نیروهای امدادی در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که سواری برلیانس به علت انحراف به چپ با وانت مزدا و در نهایت با کامیون بنز برخورد می کند که متاسفانه در این حادثه راننده و سرنشین سواری برلیانس در دم فوت و راننده وانت نیز مجروح می شود.

رئیس پلیس راه اصفهان خاطر نشان کرد: برابر ماده ۱۱۹آیین نامه راهنمایی و رانندگی در راه‌هایی که خط ‌کشی شده، وسایل نقلیه باید در مسیر بین خطوط حرکت کنند و از آن خارج نشوند و در صورت نیاز به خروج و تغییر خط حرکت، احتیاط کامل را کرده و ابتدا با استفاده از چراغ راهنما و یا با دادن علامت، رانندگان وسایل نقلیه دیگر را از قصد خود آگاه سازند و سپس با رعایت حق تقدم عبور وسایل نقلیه‌ای که در خطوط کناری در حرکت هستند وارد خط‌های عبور دیگر شوند تا ان شاءالله شاهد وقوع چنین حوادث ناگواری نباشیم.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.