سرویس: اجتماعی ۱۰:۰۷ - چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸

مسئولان معاونت وظیفه عمومی استان اصفهان با مردم دیدار می کنند

 رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان گفت: در ادامه سلسله برنامه های ملاقات مردمی با مسئولان و معاونان فرماندهی انتظامی استان، روز پنجشنبه 26 دی ماه مسئولان معاونت وظیفه عمومی این فرماندهی با مردم دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی می کنند.

به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ” جواد درستکار” با اعلام این خبر اظهار داشت: برگزاری جلسات ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره مردم با فرماندهان و معاونان نیروی انتظامی یکی از برنامه های مستمر و مداوم این نیرو است و ناجا همواره پاسخگو بودن به مطالبات، نیازها و خواسته های مردم را جزوی از وظایف خود می داند.

وی با بیان اینکه سامانه تلفنی 197 به صورت شبانه روز آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات، شکایت و تقدیر مردم شریف ایران از عملکرد ماموران پلیس است گفت: تماس های مردم با این سامانه باعث ارتباط بیشتر بین پلیس و مردم و مشارکت عمومی در جهت تامین امنیت جامعه، بهبود عملکرد ماموران پلیس و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم خواهد شد.

سرهنگ درستکار گفت: بر اساس برنامه از پیش تعیین شده  مسئولان معاونت وظيفه عمومي فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، در روز پنجشنبه 26 دی ماه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر با با مشمولان و خانواده هاي آنان دیدار و به بررسی مشکلات مراجعه کنندگان در این حوزه می پردازند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان گفت: مشمولان و خانواده هاي آنان در صورت تمايل مي توانند به معاونت وظيفه عمومي  واقع دراصفهان، خيابان قائميه کوي فضيلت  جنب پليس آگاهي  مراجعه کنند.

سرهنگ درستکار خاطر نشان کرد: در برنامه ملاقات مردمي مسئولان معاونت وظیفه عمومی تنها مسائل مشمولاني که قبلاً درخواست آنان در دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس+10) ثبت شده و در فرآيند رسيدگي قرار گرفته است مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.