سرویس: غیر تولیدی ۱۷:۰۱ - جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸

۸۳ توقیف یک و نیم میلیارد ریال کالای قاچاق در “سمیرم”

 فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از توقیف محموله ای از انواع کالاهای خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری ۳ نفر در عملیات ضربتی ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از توقیف محموله ای از انواع کالاهای خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری ۳ نفر در عملیات ضربتی ماموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ سهراب قرقانی با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران ایست و بازرسی شهید “رئیسیان” فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم با اشراف اطلاعاتی خود از انتقال محموله ای از انواع کالاهای خارجی قاچاق به وسیله ۳ دستگاه خودرو سواری مطلع بلا فاصله در یک اقدام ضربتی هر ۳ خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: پس از متوقف شدن خودروها ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی از آنان بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات تعداد ۲۴ دستگاه انواع لوازم خانگی ، ۲۲ قوطی پودر و ۲۰۰ عدد کپسول نیرو زا و ۷۴۵ ثوب پوشاک خارجی که همگی فاقد مجوز قانونی و به صورت قاچاق بودند کشف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم با بیان اینکه ارزش این محموله ها برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک و نیم میلیارد ریال اعلام شده از دستگیری ۳ فرد متخلف خبر داد و گفت: متهمان به همراه پرونده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.