سرویس: اخبار شهرستان ۱۱:۵۰ - شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸

ویزیت رایگان چشم پزشکی و ارتوپدی در جرقویه علیا/ تصاویر

به همت مجتمع درمانی تخصصی و فوق تخصصی فارابی و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن اباد حدود ۶۰۰ نفر از مردم جرقویه علیا به صورت رایگان ویزیت شدند.

علی صالحی مسئول روابط عمومی بیمارستان فارابی اصفهان در گفتکویی با اصفهان شرق گفت: این اردو ششمین اردوی جهادی تیم درمانی تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان فارابی است که در شهر حسن اباد به مردم خدمت رسانی می کند.

وی در ادامه با بیان هدف این اردوهای جهادی افزود: هدف اصلی این اردوها کمک به مردم بی بضاعت و آگاه کردن بعضی از مردم از بیماری هایی که ممکن است شخص دوچار آن باشد ولی از آن اگاهی نداشته باشد، اعضای این تیم این افراد را آگاه کرده و انها را به بیمارستان هایی که طرف قرارداد با طرح سلامت هستند معرفی می کنند تا از تخفیفات لازم برخودار شوند.

صالحی در ادامه تاکید کرد: ممکن است شخصی بعلت بعد مسافت جهت گرفتن ویزیت با مشکل روبرو باشد و به پزشک مراجعه نکند و به دنبال ان بیماری های شدیدی دچار آن شود در این اردوها با ویزیت کردن رایگان این افراد از بیماری خود آگاه می شود.

مسئول روابط عمومی بیمارستان فارابی در ادامه به تعداد مراجعه کنندگان اشاره کرد و افزود: در این اردوکه در دبیرستان شهید منصوری  شهر حسن آباد برگزار شد در بخش چشم پزشکی ۲۷۰ نفر، در بخش ارتوپدی ۱۵۰ نفر و در بخش بینایی سنجی ۱۵۰ نفر ویزیت شدند.

انتهای پیام/صادقی

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.