سرویس: غیر تولیدی ۰۸:۴۹ - پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸

تشدید نظارت بر بازار شب یلدا + راه های ارتباط با بازرسان اصناف

مدیر بازرسی و نطارت بر اصناف استان اصفهان از تشدید بازرسی ها بر بازار شب یلدا خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق؛ جواد محمدی فشارکی اظهار کرد: از روز 25 آذر طرح تشدید نظارت بر بازار با توجه به نزدیک شدن به شب یلدا آغاز شده است.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان با بیان اینکه در این طرح بازرسان از 8صبح تا 10 شب مشغول فعالیت هستند،  تصریح کرد: بازرسان از شروع طرح تا شب گذشته یک هزار و 394 بازرسی داشته اند که منجر به تشکیل 105 پروند و ارسال آن به تعزیرات حکومتی شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین تخلفات مربوط به گرانفروشی و  درج نکردن قیمت است، عنوان کرد: میوه، سبزی، آجیل، خشکبار، شیرینی و گل از جمله کالاهایی است که با توجه به شب یلدا بیشتر از بقیه کالاها در این طرح روی آن نظارت می شود.

محمدی فشارکی در ادامه به مردم توصیه کرد: از واحدهای صنفی که پروانه کسب دارند و همچنین واحدهایی که کالاهی آن ها درج قیمت دارد، خرید کنند.

جواد محمدی فشارکی خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم یک واحد صنفی وقتی کالا را بدون درج قیمت می فروشد به منزله این است که قصد دارد تخلف آنجام دهد، بنابرین هر کالایی باید درج قیمت داشته باشد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: اگر شهروندان در واحدهای صنفی با تخلفی روبه رو شدند می توانند با شماره تلفن 32352012_ 13تماس و یا به شماره  09140403039 پیامک کنند.

وی در پایان افزود: در این طرح 87 بازرس رسمی و 242 بازرس افتخاری مشارکت دارند.

انتهای پیام/صاحب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.