سرویس: غیر تولیدی ۱۱:۱۴ - یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

اتمام چاپ و توزیع قبوض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در نیمه آذر ماه سال جاری طرح حذف قبوض آب بهاء در استان اصفهان عملیاتی شد.

به گزارش اصفهان شرق؛ به نقل از روابط عمومی آبفای استان اصفهان، هاشم امینی با اشاره به دستور وزیر نیرو مبنی بر حذف کاغذی قبوض آب بهاء اعلام کرد: طرح حذف قبوض آب بهاء از مهر ماه در دستور کار  آبفا استان اصفهان قرار گرفت از آن زمان تاکنون شماره تلفن بیش از یک میلیون و  152 هزار  مشترک اصفهانی جمع‌آوری شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اعلام کرد: در حال حاضر آبفا استان اصفهان با جمع‌آوری بیش از 96 درصد شماره تلفن‌های  مشترکین، پیشگام در اجرای طرح حذف قبوض کاغذی  در بین 34 شرکت آبفا در کشور است.

وی افزود:  از نیمه آذر به بعد برای تمام مشترکین خانگی و غیر خانگی در استان اصفهان قبوض آب‌ها ء به صورت پیامک ارسال می‌شود.

امینی در پاسخ به  چگونگی ارسال قبوض آب بهاء برای مشترکین غیرخانگی اعلام کرد: برای مشترکین غیرخانگی مانند ادارات، سازمان‌ها و واحدهای صنعتی که دارای چندین کنتور آب هستند قبوض تجمیعی صادر می‌شود و این مشترکین باید از این طریق آب‌بهایشان را بپردازند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه تمام زیرساخت‌ها جهت حذف قبوض کاغذی در اصفهان فراهم شده تصریح کرد: از مهر ماه تاکنون به منظور حذف قبوض کاغذی آب بهاء زیرساخت‌های ارتباطی امن، مشاهده قبض و  پرداخت به صورت الکترونیکی فراهم گردید.

وی اعلام کرد: 4 درصد باقیمانده  مشترکینی که هنوز شماره تلفن‌های خود را اعلام نکرده‌اند عمدتاً سالمندان هستند که  در چند روز آینده با جمع‌آوری شماره تلفن‌های این افراد، برای تمام مشترکین در استان قبوض آب بهاء به صورت پیامک ارسال می‌شود.

امینی  در پاسخ به اینکه بسیاری از مشترکین تمایل به مشاهده قبوض آب بهاء خود دارند اظهار داشت: تمام مشترکین می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت و انتخاب گزینه میز خدمت و مشاهده سوابق، صورت‌حساب  قبض خود را به صورت الکترونیکی مشاهده کرده. همچنین   در انتهای صورت‌حساب پیامکی، لینک یا پیوندی را قراردادیم که مشترک  بتواند با اتصال به اینترنت و کلیک بر روی آن، قبض خود را به صورت کامل رویت کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افزود: مشترکین همچنین می‌توانند کارافزار (اپلیکیشن) همراه آبفای اصفهان را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده و با انتخاب گزینه مشاهده قبض، اطلاعات آخرین صورت‌حساب را مشاهده و در صورت نیاز ذخیره کنند. روش دیگر این است که کد دستوری #151522*6655* را شماره‌گیری کرده و با انتخاب گزینه شماره 4 اطلاعات قبض خود را مشاهده کنند.

 وی  بیان کرد: در حال حاضر با شماره‌گیری 1522 و انتخاب کلید شماره 1 میزان بدهی مشترک به صورت گویا اعلام می‌شود اما با برنامه‌هایی که در دست اجرا داریم به زودی شهروندان می‌توانند جزییات قبض خود را هم از طریق تماس با  سامانه 1522 بشنوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.