سرویس: اخبار شهرستان ۰۸:۴۰ - شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

در یک اقدام فرهنگی از طرف دانش آموزان جرقویه ای؛

دیدار دانش آموزان دبیرستان شهید منصوری حسن آباد با خانواده دانش آموز شهید در روستای مالواجرد

در یک اقدام فرهنگی جالب دانش آموزان دبیرستان شهید منصوری شهر حسن اباد با خانواده دانش آموز شهید امیر ناصر صادقی در روستای مالواجرد دیدار کردند.

به گزارش اصفهان شرق؛ مربی پرورشی آموزشگاه شهید منصوری در این دیدار به دانش آموزان تاکید کرد: رسالت مهم کنونی دانش آموزان در نظام اسلامی جدیت در تحصیل علم، حفظ ایمان و دشمن شناسی ذکر کرد و برای تحقق آن همه باید وظایف خود را انجام دهند..

حسین صادقی تصریح کرد: برای مقابله با توطئه های مختلف استکبار جهانی باید دانش آموزان و بخصوص آینده سازان  هر چه بیشتر در کسب معرفت الهی و فراگیری علم و دانش پیشگام باشند..

صادقی با اشاره به اینکه در برنامه جنگ نرم دشمن جوانان هدف اصلی هستند، اضافه کرد: آنها با نشانه گرفتن اعتقادات و باورهای جوانان می خواهند زمینه های نفوذ را فراهم کنند تا بدین وسیله اهداف شوم خود را در جامعه اسلامی پیاده کنند.

پدر شهید امیر ناصر صادقی با بیان اینکه امنیت امروز کشور مرهون خون پاک شهدا است گفت: درس گرفتن از آرمان‌های والای شهیدان بزرگترین مکتب تعلیم و تربیت است.

سیف الله صادقی در ادامه افزود: امید است علاوه بر انجام کار تعلیم و تربیت به نسل حال و آینده با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، رهرو راه این بزرگ مردان تاریخ پر افتخار کشور باشیم.

صادقی در ادامه از خصوصیات فرزند شهیدش سخنانی بیان کرد.

شهید امیر ناصر صادقی در روستای مالواجرد چشم به جهان گشود و دوران تحصیلی ابتدایی و راهنمایی را در روستای مالواجرد سپری کرد و دوران دبیرستان را در شهر حسن آباد شروع کرد که مصادف با شروع جنگ تحمیلی بود وی بنابر وظیفه خود در سن ۱۶  سالگی به جبهه های جنگ شتافت و در تاریخ ۳/۲/۶۵ در فاو به شهادت رسید.

انتهای پیام/صادقی

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.