سرویس: غیر تولیدی ۱۹:۴۵ - چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

انتظار کشاورزان اصفهان رعایت قانون است/ کاش هزینه دریوزگی مقابل غرب را به کشاورزان تخصیص می‌دادیم

معاون اول قوه قضائیه گفت: کشاورزان اصفهانی انتظارات طبیعی دارند که اول اجرای قانون، دوم عدم تبعیض و سوم عمل به وعده‌هاست.

به گزارش اصفهان شرق؛ حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای شامگاه چهارشنبه در دیدار رئیس قوه قضائیه با نمایندگان تشکل‌های کشاورزی استان اصفهان، پس از شنیدن سخنان نمایندگان کشاورزان اظهار داشت: با تمام وجود، دست یکایک شما را می‌بوسم و بر این بوسیدن افتخار می‌کنم.

وی افزود: استقلال کشور بدون توجه به کشاورزی و تولید کشاورزان کشور اگر غیرممکن نباشد، بسیار سخت خواهد بود و عزت ملت با توجه به کشاورزی کامل می‌شود.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: اگر هزینه رفت و آمدها برای دریوزگی مقابل غرب را به کشاورزان تخصیص داده بودیم، لازم نبود که اکنون دست‌مان را برای دریافت گندم و جو دراز کنیم و طبیعی است که در این شرایط آن‌ها هم به ما دهن‌کجی کنند.

محسنی اژه‌ای افزود: کشاورزان اصفهانی انتظارات طبیعی دارند که اول اجرای قانون، دوم عدم تبعیض و سوم عمل به وعده‌هاست.

وی تصریح کرد: به عنوان یک کشاورززاده عرق شرم از پیشانی باید بریزم که نتوانستیم در گام اول در ابعاد مختلف به این موضوع توجه کنیم و امید است در گام دوم به این مسائل توجه شود.

معاون اول قوه قضائیه مطرح کرد: مسائلی که امروز مطرح شد بخشی مربوط به کل کشور است و برخی هم مربوط به استان اصفهان است و هرکدام یک بخش و مسائلی را دارند و به یک باره هم نمی‌توان به همه آن‌ها پاسخ‌ داد؛ پیشنهاد می‌کنم خودتان بررسی کنید و مسائل و مشکلات استان را دسته‌بندی و اولویت‌بندی کنید تا به ترتیب پیگیری شوید.

اژه‌ای به رئیس قوه قضائیه پیشنهاد داد: یک گروه برای بررسی مسائلی که به چند استان مجاور و اصفهان مربوط است، ابلاغ و مأموریت و همچنین اختیار دهید تا بتوانند مسائل قضایی مربوط به این چند استان را پیگیری و در جهت رفع آن‌ها قدم بردارد.

وی ادامه داد: این افراد کشاورزان زحمتکشی هستند که پا و پول آمدن تا اینجا را داشتند ولی کشاورزانی هم هستند که پا و توان حضور به این جلسات را ندارند و باید هم بدانیم که همه مشکلات از طریق این قوه قابل پیگیری نیست و دولت هم باید کمک کند و ما هم می‌توانیم برای پیگیری این مسائل کمک کنیم.

انتهای پیام/فارس

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.