سرویس: اجتماعی ۰۸:۰۲ - دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸

دستگیری ۲ سارق و کشف یک میلیارد اموال مسروقه در اصفهان

سرپرست پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری ۲سارق منزل و مغازه وکشف یک میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.

 به گزارش اصفهان شرق؛ سرهنگ “حسین ترکیان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت منزل و مغازه در جنوب شهر اصفهان،بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز و با انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه ای منزل شدند و با طرح ریزی در یک عملیات منسجم با هماهنگی قضائی آنها رادستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان در بازجوئی های بعمل آمده به سرقت یک میلیارد ریال اموال از منازل ومغازه های شهروندان در منطقه جنوب شهر اصفهان اعتراف کردند.

سرپرست پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه متهمان به مراجع قضائی تحویل داده شدند به شهروندان توصیه کرد: از وسائل ایمنی منزل از قبیل نرده و دزدگیر و… استفاده کنید، قفل درب ورودی منزل را به حفاظ توپی مجهز کرده به نحوی که خارج از درب قرار نگیرد،از درب های آکاردئونی و ضد سرقت برای آپارتمان استفاده کنید، پنجره های مشرف به کوچه دارای حفاظ و نرده باشند، درب بالکن و پشت بام به قفلهای مطمئن و حفاظ مجهز باشد، در صورت مشاهده افراد یا خودروهای مشکوک که بصورت بی هدف و گاهأ با چند سرنشین مبادرت به دیدزنی از منزل می کنند با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.