سرویس: اقتصادی ۱۰:۲۱ - شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸

رئیس اتاق اصناف اصفهان:

قصد دشمن ایجاد تقاضای کاذب در بین مردم است/ لزوم برخورد با هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه گرانی بنزین

رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: با هرگونه افزایش قیمت خدمات و کالا به بهانه گران شدن بنزین توسط واحدهای بازرسی اتاق اصناف برخورد می شود.

رسول جهانگیری در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به اینکه دشمن قصد موج سواری بر گرانی اخیر بنزین را دارد، اظهار کرد: دشمنان قصد دارند تقاضای کاذب را در بین مردم به وجود آورند و از این موقعیت به نفع خودشان بهره برند ولی مردم هوشیارتر از این هستند که فریب این موج سواری دشمنان را خورده و به اخبار کذب آنها پاسخ دهند.

رئیس اتاق اصناف اصفهان افزود: این اطمینان را به مردم می دهم که هیچ گونه کمبود کالایی در سطح استان وجود ندارد و کالای اساسی تا یک سال آینده ذخیره سازی شده است.

وی با اشاره به اینکه اکثر تغییرات قیمتی در گذشته و بعد از نوسانات ارزی ایجاد شد، عنوان کرد: قیمت ها در گذشته و بعد از نوسانات ارزی و طلا دچار تغییرات اساسی شد و چه خوب بود که در همان زمان تغییر قیمت بنزین نیز ایجاد شده بود.

جهانگیری ضمن تاکید به اینکه هیچ دلیل قانع کننده ای برای افزایش کالا و خدمات در بازار وجود ندرد، افزود: هیچ صنف و یا اتحادیه ای حق ندارد به بهانه گرانی بنزین اقدام به افزایش کالا و خدمات کند و واحدهای بازرسی اتاق اصناف قطعا در برابر هرگونه افزایش قیمت به این بهانه برخورد می کنند.

وی ادامه داد: بنزین کالای ضروری در برخی اصناف نظیر آموزش های رانندگی، پیک موتوری و تاکسی تلفنی می باشد و هرگونه تغییر در این کالا، تاثیر مستقیم بر روی خدماتش دارد که در این رابطه نیز قرار است جلسه ای با مسئولان این اصناف برگزار و نتیجه گیری دقیق صورت گیرد.

عضو هیئت رییسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه هیچ گونه افزایش قیمتی در کالا و خدمات نداریم، خاطرنشان کرد: هیچ چیزی قرار نیست از مبدا کالا و خدمات گران، نایاب و کم شود و اگر خبری مبنی بر این در فضای مجازی منتشر شد، دال بر متشنج کردن فضای کشور توسط دشمنان است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.